Филтри -

Камиони Isuzu

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

103 огласа: Камиони Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Година 2018 Километража 104991 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 82369 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Година 2012 Километража 410665 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 7500 кг Евро Euro 4
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 02/2016 Километража 303000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
нови камион-шасија Isuzu ISUZU NPR 75L-K нови камион-шасија Isuzu ISUZU NPR 75L-K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 3450 кг Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7790 м³
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
44.940 € PLN 208.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3450 кг Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
46.200 US$ EUR ≈ 43.610 €
Камион фургон
Година 2016 Километража 429826 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2014 Километража 365492 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 41.160 €
Изотермален камион
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Камион кипер
Носивост 3700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 84400 км Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8000 кг Зафатнина 8000 м³
Година 04/2004 Километража 330000 км Сила
Турција, Mardin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража 65262 км Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
13.240 € BGN 25.900 BGN
Камион кипер
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.002999 м³
Година 2011 Километража 241000 км Сила
Бугарија, Sofia
камион кипер Isuzu Urban камион кипер Isuzu Urban
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 224300 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.160 €
Камион фургон
Година 2013 Километража 725661 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 186395 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион-ладилник
Носивост 4190 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 140746 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 03/2021 Километража 15000 км Сила
Франција, Estillac
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се