Камиони MAN TGS

Резултати од пребарување: 800 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони MAN TGS: 800 огласа

камион за транспорт на возила MAN TGS 360 Euro 5 + Rolfo Formula Full Options + приколка за транспорт на возила
13
23.000 € USD ≈ 24.820 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 53 PCS (195.000Km)
25
59.750 € USD ≈ 64.470 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел 2016
Година 2016-01 Километража 195000 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-шасија MAN TGS 41.420
3
78.500 € USD ≈ 84.700 US$
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2018 Километража Сила 420 кс
Турција, İstanbul
камион кипер MAN TGS 35.440 8X4-4  Krokbil
23
аукција 12.830 € SEK USD 136.000 SEK ≈ 13.850 US$
Камион кипер
Носивост 18740 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-16 Километража Сила 441 кс
Шведска, Karlstad
камион кипер MAN 2015 MODEL TGS 41.400
17
49.000 € USD ≈ 52.870 US$
Камион кипер
Марка на каросерија Ozsan Модел 2015
Година 2015 Километража 188 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
камион кипер MAN 2017 TGS 41.420 AC EURO6 8X4 HARDOX TIPPER 3 PCS
24
67.500 € USD ≈ 72.830 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2017 Километража 100000 км Сила
Турција, Ankara
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 53 PCS (198.000Km)
24
ВИДЕО
59.750 € USD ≈ 64.470 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 198000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
нови камион кипер MAN TGS 41.400
11
109.000 € USD ≈ 117.600 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина V=19 м³ Модел VS-mont
Година 05/2016 Километража 11 км Сила 400 кс
Бугарија, Plovdiv
камион кипер MAN 35.440-35440 TGS /EURO 4
51
преговара
Камион кипер
Година 04/2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион кипер MAN TGS 18.440
10
33.900 € USD ≈ 36.580 US$
Камион кипер
Евро Euro 5 Марка на каросерија Meiller
Година 2009 Километража 564000 км Сила 442 кс
Хрватска, Sesvete
камион кипер MAN 2012 MODEL TGS 41.400
6
41.500 € USD ≈ 44.780 US$
Камион кипер
Година 2012 Километража 202 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
камион завеса MAN TGS 26.400 Trojstranná zhrnovačka s bočnicami BDF 6x2, EURO 5 VI
12
11.900 € USD ≈ 12.840 US$
Камион завеса
Евро Euro 5 Зафатнина V=47.91 м³
Година 5/2010 Километража 1335069 км Сила 400 кс
Словачка, Levice
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 53 PCS (139.000Km)
24
ВИДЕО
59.750 € USD ≈ 64.470 US$
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 139000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN TGS 41.400
2
41.900 € USD ≈ 45.210 US$
Камион кипер
Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ozsan
Година 2011-05 Километража 219071 км Сила
Словенија, LJUBLJANA
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 53 PCS (231.000Km)
23
ВИДЕО
59.750 € USD ≈ 64.470 US$
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 231000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 800 огласа
Прикажи
Претплати се