Филтри -

Камиони Howo

Резултати од пребарување: 510 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

510 огласа: Камиони Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 16.760 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 14999 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.590 €
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.700 US$ EUR ≈ 16.390 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 15000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Носивост 50000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 2000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 49985.9 кг Зафатнина 25.0009 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.130 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 14999 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.660 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 07/2017 Километража 18800 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
камион кипер Howo камион кипер Howo камион кипер Howo
3
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.570 €
Камион кипер
Носивост 55000 кг Зафатнина 32.2 м³
Година 2017 Километража 32550 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 45000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 21.34 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.740 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 08/2017 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Година 04/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 07/2017 Километража 1900 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.520 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 02/2021 Километража 12000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.200 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 03/2018 Километража 18798 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.980 US$ EUR ≈ 18.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2021 Километража 16880 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.130 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 07/2020 Километража 16878 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.130 €
Камион кипер
Година 01/2021 Километража 1799 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.660 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 02/2017 Километража 18879 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.770 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража 1200 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.200 €
Камион кипер
Година 01/2021 Километража 1599 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.590 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 07/2017 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер Howo камион кипер Howo камион кипер Howo
3
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.200 €
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 510 огласа
Прикажи
Претплати се