Филтри -

Камиони GINAF

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

62 огласа: Камиони GINAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29815 кг Евро Euro 6
Година 2017-07-04 Километража 370351 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16435 кг Евро Euro 5
Година 12/2009 Километража 338445 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1999 Километража Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 21755 кг Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 478100 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 17600 кг Евро Euro 3
Година 2002-11-25 Километража 217910 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25480 кг Евро Euro 6
Година 2015-09-08 Километража 607514 км Сила
Холандија, Gilze
камион кипер GINAF M 3335-S / 6x6 камион кипер GINAF M 3335-S / 6x6 камион кипер GINAF M 3335-S / 6x6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18880 кг Евро Euro 2
Година 06/1997 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 08/2002 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28730 кг Евро Euro 3
Година 02/2002 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 11/1998 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 34080 кг Евро Euro 5
Година 02/2008 Километража 723000 км Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9420 кг
Година 1998-12 Километража 76750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 20760 кг Евро Euro 5
Година 2007-05-02 Километража 672038 км Сила
Холандија, TWELLO
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 583600 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31190 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 783830 км Сила
Холандија, Voorst
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30040 кг Евро Euro 3
Година 08/2002 Километража 1007087 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25480 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-11 Километража 583971 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 24330 кг Евро Euro 3
Година 06/2002 Километража 584713 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15790 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 382712 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26060 кг Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 631525 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 9560 кг Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража 661515 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 31020 кг Евро Euro 3
Година 03/2002 Километража 685644 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11-26 Километража 562000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02-04 Километража 741000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30318 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 869393 км Сила
Холандија, Oirschot
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи