Филтри -

Камиони Sinotruk Howo

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Камиони Sinotruk Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.570 €
Камион-шасија
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.190 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 Small Fuel Tanker Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.690 €
Камион за транспорт на гориво
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.240 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година Километража 6400 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.770 €
Камион кипер
Зафатнина 19.32 м³
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
42.600 US$ EUR ≈ 39.240 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
камион кипер Sinotruk Howo ZZ3257N4347E1C CNG
1
Контактирајте го продавачот
85.580 € UZS 1.159.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Jingmen Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година Километража Сила
Кина, Jingmen Shi
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер Sinotruk Howo 371 камион кипер Sinotruk Howo 371 камион кипер Sinotruk Howo 371
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2022 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.120 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.440 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.550 €
Камион кипер
Година 2019 Километража 150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.820 €
Камион кипер
Година 2015 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.690 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.900 US$ EUR ≈ 42.280 €
Камион кипер
Носивост 38000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
нови камион кипер Sinotruk Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z нови камион кипер Sinotruk Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z нови камион кипер Sinotruk Howo 371 Dump Truck for Sale Price - Z
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.150 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се