Филтри -

Камиони HIAB

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HIAB: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 01/2019 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1998-01-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003-01-01 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2002-01-01 Километража Сила
Белгија, Meer
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се