Филтри -

Камиони Tatra

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

78 огласа: Камиони Tatra

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 1/2008 Километража 358000 км Сила
Словачка, Radoľa
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион кипер
Носивост 24600 кг Зафатнина 18 м³
Година 2007 Километража 870000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 91772 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
36.340 € CZK 899.000 CZK
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
15.730 € CZK 389.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
13.420 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 184683 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 06/1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-01 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 8.64 м³
Година 1/1996 Километража 234389 км Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва Tatra 815 камион за превоз на дрва Tatra 815
2
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража 250000 км Сила
Романија, Lăpuș
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11040 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 12/1989 Километража 46345 км Сила
Полска, Skawina
камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815
3
Контактирајте го продавачот
3.868 € HUF 1.490.000 HUF
Камион кипер
Година 1990 Километража 91379 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8100 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-02 Километража 137820 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
аукција 18.960 € CZK 469.000 CZK
Камион кипер
Година 09/2007 Километража 296900 км Сила
Чехија, Bělotín
Контактирајте го продавачот
119.300 € CZK 2.950.000 CZK
Камион кипер
Година 2018 Километража 110000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2000-05 Километража 299975 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
154.900 €
Камион кипер
Година 06/2019 Километража 176123 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
34.320 € CZK 849.000 CZK
Камион со рамна платформа
Носивост 14350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 151495 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2018 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 253070 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
185.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2023 Километража Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи