Филтри -

Камиони Scania

Резултати од пребарување: 2890 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2890 огласа: Камиони Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 269026 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 198000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 21057 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 1072999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
камион кипер Scania 94C камион кипер Scania 94C камион кипер Scania 94C
3
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14421 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража 1228090 км Сила
Холандија, Sint Jansteen
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Километража Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 2328339 км Сила
Германија, Banzkow
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион со кука за подигање товар
Година 1997 Километража Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 8000 кг
Година 06/1987 Километража 758160 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 15490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2005 Километража 610527 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2008 Километража 420000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2006 Километража 999 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 07/2006 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
20.820 € GBP 17.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2010-02 Километража 1031835 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.040 € GBP 24.750 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2014-09 Километража 588938 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
аукција 862,10 € SEK 10.000 SEK
Камион фургон
Носивост 13360 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Duszniki
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 57.51 м³
Година 2019-01 Километража 577633 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 466000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09-25 Километража 591800 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9170 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-26 Километража 819500 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
164.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 236000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05-13 Километража 219000 км Сила
Полска, Daleszyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2890 огласа
Прикажи