Филтри -

Камиони FAW

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

47 огласа: Камиони FAW

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.220 €
Камион за шлепување
Година 2024 Километража Сила
Кина, Hangzhou
Контактирајте го продавачот
78.380 € KZT 38.000.000 KZT
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.97 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Казахстан, Almaty
ТОО «СИНО-ПЕТРОМАШ»
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер FAW CA3252 камион кипер FAW CA3252 камион кипер FAW CA3252
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.150 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
33.070 € UZS 448.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 18000 кг Зафатнина 51 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.104 €
Камион со рамна платформа
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 20000 кг Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.160 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.940 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Кина
нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2
3
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.940 €
Камион кипер
Носивост 11380 кг Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.650 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
35.130 € UZS 476.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
37.450 € UZS 507.400.000 UZS
Камион фургон
Носивост 17400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
нови камион со церада FAW JK6 нови камион со церада FAW JK6 нови камион со церада FAW JK6
3
Контактирајте го продавачот
36.370 € UZS 492.800.000 UZS
Камион со церада
Носивост 17400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
нови камион со рамна платформа FAW JK6 нови камион со рамна платформа FAW JK6 нови камион со рамна платформа FAW JK6
3
Контактирајте го продавачот
36.290 € UZS 491.700.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 18400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
54.560 € UZS 739.200.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
54.560 € UZS 739.200.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.010 €
Изотермален камион
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.230 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2023 Километража Сила
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи