Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

129 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
64.800 € PLN 280.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 12 км Сила
Полска, Lubicz
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.700 € PLN 245.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
55.540 € PLN 240.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
49.760 € PLN 215.000 PLN
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.04 м³
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
14.790 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25 м³
Година 2015 Километража 124200 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.140 € GBP 11.950 GBP
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 253741 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.520 € PLN 239.900 PLN
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6600 км Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
41.790 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 14.94 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
57.490 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 18.52 м³
Година Километража 300 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
56.690 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 18.52 м³
Година 2023 Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.790 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.26 м³
Година 2015 Километража 124200 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 12/2014 Километража 48769 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
аукција 1.622 € DKK 12.100 DKK
Камион со церада
Носивост 3375 кг
Година 2014 Километража 98705 км Сила
Данска, Fredensborg
Контактирајте го продавачот
аукција 817,90 € DKK 6.100 DKK
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 24124 км Сила
Данска, Holstebro
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3790 кг Евро Euro 4
Година 2009-12 Километража 93710 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4100 кг Евро Euro 6
Година Километража 19 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.437 €
Камион со рамна платформа
Година 1992 Километража 568000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
19.820 € GBP 16.750 GBP
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 125991 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.040 € PLN 294.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
6.804 € GBP 5.750 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 287840 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.804 € GBP 5.750 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 295426 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража 298900 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
26.730 € PLN 115.500 PLN
Камион рол кипер
Носивост 4355 кг Суспензија со пружина
Година 2014 Километража 180895 км Сила
Полска, Nowa Huta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи