Филтри -

Камиони MAN

Резултати од пребарување: 4531 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4531 огласа: Камиони MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.490 € PLN 265.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 15875 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 726000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
173.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија торзиона
Година 2021 Километража 400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
47.800 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 708000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20590 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08 Километража 506030 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион кипер
Носивост 13400 кг
Година 2006-11-08 Километража 360310 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион кипер
Носивост 13140 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 253633 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 56.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-17 Километража 257000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 760000 км Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/2001 Километража 518795 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
53.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 762000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 4.47 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
18.880 € SEK 220.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.350 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 1102332 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
24.820 € HUF 9.652.000 HUF
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 633180 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година Километража 660000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.490 € PLN 265.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
камион кипер MAN TGS камион кипер MAN TGS
2
Контактирајте го продавачот
65.090 € PLN 300.000 PLN
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
86.780 € PLN 400.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.980 € PLN 235.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 15560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 15840 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.680 € PLN 335.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.680 € PLN 335.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 15500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4531 огласа
Прикажи
Претплати се