Филтри -

Камиони Nissan

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

134 огласа: Камиони Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 142155 км Сила
Шпанија, Seville
изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140
3
Контактирајте го продавачот
7.934 € PLN 34.320 PLN
Изотермален камион
Носивост 1520 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 456073 км Сила
Полска, Giżycko
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Камион-ладилник
Носивост 5070 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-29 Километража 218386 км Сила
Холандија, Oss
камион фургон Nissan CABSTAR TL110.35-35.13 камион фургон Nissan CABSTAR TL110.35-35.13
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2006 Километража 424000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 244000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 250 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 860000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
7.284 € PLN 31.500 PLN
Камион кипер
Носивост 1000 кг
Година 2000 Километража 106000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Камион за превоз на животни
Година Километража 161046 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 800 кг
Година 2013 Километража 130000 км Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Година 2001 Километража 299704 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.290 € PLN 44.500 PLN
Камион кипер
Носивост 9000 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион фургон Nissan ATLEON TK 3.9- камион фургон Nissan ATLEON TK 3.9- камион фургон Nissan ATLEON TK 3.9-
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон
Година 03/2009 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Година 05/2006 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
аукција 4.903 € SEK 55.000 SEK
Камион кипер
Носивост 515 кг
Година 2007 Километража 192437 км Сила
Шведска, Nyvång
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2014 Километража 165000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина 2.33 м³
Година 09/2012 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1998 Километража 350000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 121819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 105522 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се