Филтри -

Камиони IVECO

Резултати од пребарување: 2532 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2532 огласа: Камиони IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион фургон
Носивост 3280 кг Зафатнина 16760 м³ Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 360333 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 4740 кг
Година 02/2013 Километража 151000 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража Сила
Полска, Złotow
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Камион-шасија
Година 2008 Километража 62500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Камион-шасија
Година 2008 Километража 62500 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 26500 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 1240000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06 Километража 648000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04 Километража 803000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
37.295,04 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 60084 км Сила
Белгија, Eppegem
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион за шлепување
Носивост 1260 кг Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 301123 км Сила
Романија, Slobozia
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 433000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16710 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 50 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 46.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 199999 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.044 € GBP 7.750 GBP
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 242146 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
камион кипер IVECO MAGIRUS EuroCargo 180E320 камион кипер IVECO MAGIRUS EuroCargo 180E320
2
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8545 кг Евро Euro 6 Зафатнина 63.89 м³
Година 2017-03 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 27.29 м³
Година 02/2015 Километража Сила
Грција, Trikala
камион фургон IVECO EUROCARGO 80E210, HYDRAULIC FRONT, CAMERA, TIRES 90%
1
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 339297 км Сила
Чехија, Strančice
камион со церада IVECO EUROCARGO 120E28
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5740 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 758303 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2860 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2002 Километража 190626 км Сила
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 495000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2532 огласа
Прикажи
Претплати се