Камиони DAF CF

Резултати од пребарување: 915 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони DAF CF: 915 огласа

камион кипер DAF 8x4 CF 85.410 TIPPER
35
39.500 € USD ≈ 42.620 US$
Камион кипер
Година 05/2013 Километража 290000 км Сила 410 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила DAF CF360 + приколка за транспорт на возила
10
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила DAF CF85.380 ATI EURO2 TRUCK / TRACTOR TRANSPORT + TANDEM + приколка за транспорт на возила
11
12.250 € USD ≈ 13.220 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2
Година 1998-02 Километража Сила 380 кс
Грција, Thessaloniki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа DAF CF 380
29
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година Километража 790110 км Сила
Шведска
камион кипер DAF 65 CF 65 EURO3 KIPPER WITH CRANE HIAB, HYDRAULIC DOORS
8
23.900 € USD ≈ 25.790 US$
Камион кипер
Носивост 9200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 220000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
камион завеса DAF CF 75 310, Ladebordwand E-5
21
9.500 € USD ≈ 10.250 US$
Камион завеса
Носивост 8790 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=39.95 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-04 Километража 650000 км Сила 228 kW
Бугарија, RUSE
камион завеса DAF CF 75.310 / EU BRIF
10
24.900 € USD ≈ 26.870 US$
Камион завеса
Носивост 8845 кг
Година 2010 Километража 331905 км Сила 231 kW
Србија, Simanovci
камион завеса DAF cf 35.310  EU brief
11
24.900 € USD ≈ 26.870 US$
Камион завеса
Евро Euro 3 Зафатнина V=49.54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 331000 км Сила
Србија, Simanovci
камион-цистерна за млеко DAF CF 85.340 cisterna na mlieko 6x2
12
12.900 € USD ≈ 13.920 US$
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3 Зафатнина V=16 м³
Година 2005-11 Километража 537903 км Сила 250 kW
Словачка, Levice
камион фургон DAF CF 85
20
9.900 € USD ≈ 10.680 US$
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=42.61 м³
Година 2010-05 Километража 1103000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион за транспорт на гориво DAF CF 85
10
преговара
Камион за транспорт на гориво
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон DAF CF 85.360 LBW Euro5
20
10.300 € USD ≈ 11.110 US$
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=42.61 м³
Година 2010-07 Километража 1073000 км Сила 360 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион кипер DAF CF 85.410 4x2 / E5 / Retarder / HIAB 122-3 + Funk
15
преговара
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-06-15 Километража 327500 км Сила 410 кс
Австрија
камион платформа DAF CF 85  Truck
5
преговара
Камион платформа
Година 2001 Километража Сила
Ирска
камион-шасија DAF CF 85 360
6
преговара
Камион-шасија
Година 2009 Километража 719000 км Сила
Ирска
камион платформа DAF CF 75 310
10
преговара
Камион платформа
Година 2013 Километража 371000 км Сила 310 кс
Ирска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 915 огласа
Прикажи
Претплати се