Филтри -

Камиони за шлепување Tatra

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони за шлепување Tatra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Носивост 4140 кг
Година 1984 Километража 14766 км Сила
Холандија, LA Breda
камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148 камион за шлепување Tatra 148
3
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 1983 Километража Сила
Словачка
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година Километража Сила
Словачка, Trstin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се