Филтри -

Воени камиони Tatra

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Воени камиони Tatra

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
воен камион Tatra 813 воен камион Tatra 813
2
8.900 €
Оскина конфигурација 8x8
Словачка
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Воени камиони"

9.917 € 3.900.000 HUF
1988
53672 км
Сила 136 кс (100 kW)
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
1988
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Носивост 2250 кг Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
21600 км
Сила 748 кс (550 kW) Гориво дизел Носивост 60000 кг Оскина конфигурација 8x8 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
8566 км
Сила 169 кс (124 kW) Гориво дизел Носивост 5000 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1988
8285 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Носивост 2250 кг Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
9800 км
Оскина конфигурација 8x8 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
8285 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Носивост 2250 кг Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
8990 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Носивост 2250 кг Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
9900 км
Оскина конфигурација 6x6
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
58997 км
Сила 318 кс (234 kW) Гориво дизел Носивост 13500 кг Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION воен камион Mercedes-Benz 1017 4x4 - EX ARMY - NEW CONDITION
3
цена на барање
14855 км
Сила 173 кс (127 kW) Гориво дизел Носивост 5400 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
22392 км
Сила 291 кс (214 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
59390 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
29.500 €
1992
71000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.500 €
1987
80000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
8.000 €
1990
169223 км
Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.950 €
1992
71000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
17.950 €
1990
155000 км
Оскина конфигурација 4x4
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1985
124000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.500 €
1989
107224 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.950 €
1986
56440 км
Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1988
90422 км
Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
31.700 € Без ДДВ
1995
Оскина конфигурација 6x6
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи