Филтри -

Камиони кипер Tatra

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

51 огласа: Камиони кипер Tatra

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Носивост 29155 кг Евро Euro 6 Модел VSPN S1G
Година 04/2019 Километража 95354 км Сила
Холандија, Andelst
камион кипер Tatra 815
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година 1989 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
146.550 € Без ДДВ
Носивост 40325 кг Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2019 Километража 84380 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.490 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1988 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Носивост 27205 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година 2018-07 Километража 219200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
140.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 HARDOX челик HARDOX челик
Година 2021-03 Километража 28552 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
140.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021-03 Километража 28552 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27111 кг Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 169377 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Носивост 16300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 81357 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 28900 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 165087 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар тространо
Година Километража 174400 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
19.999 €
Носивост 13850 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 260205 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
13.420 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар тространо
Година Километража 184683 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 250000 км Сила
Словачка, Čimhová
камион кипер Tatra 148 Dumper камион кипер Tatra 148 Dumper камион кипер Tatra 148 Dumper
3
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 1968 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
167.800 € SEK 1.929.000 SEK
Носивост 27175 кг
Година 2019 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
154.900 €
Начин на истовар задна
Година 06/2019 Километража 176123 км Сила
Словачка, Košice
камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815 камион кипер Tatra 815
3
Контактирајте го продавачот
3.802 € HUF 1.490.000 HUF
Година 1990 Километража 91379 км Сила
Унгарија, Kecskemet
камион кипер Tatra
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 28250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер Tatra
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер Tatra
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Начин на истовар тространо
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
166.980 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража 84000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
37.480 € CZK 949.900 CZK
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Начин на истовар задна
Година 2003 Километража 242000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
78.530 € CZK 1.990.000 CZK
Носивост 16260 кг Евро Euro 5 Начин на истовар задна
Година 2012 Километража 238793 км Сила
Чехија, Karlovy Vary
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи