Филтри -

Полуприколки кипер

Резултати од пребарување: 2439 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2439 огласа: Полуприколки кипер

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија хидраулично Модел 2021 LIDER TRAILER HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 12/2024 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
VERA METAL A.Ş. - LİDER TRAİLER
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 29635 кг
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Зафатнина 45 м³
Година 2000 Километража Носивост 36300 кг
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.690 €
Зафатнина 33 м³
Година 2000 Километража Носивост
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
13.564,27 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Носивост
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел BRAND NEW HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 02/2023 Километража Носивост 26000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Носивост 30000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик
Година 2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2021 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 27000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 27000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1350 мм Модел 2021 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1400 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Носивост 45000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 70 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 02/2023 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пружина Модел 2020 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Носивост 65000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик
Година 01/2023 Километража Носивост 35000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1350 мм Модел 2023 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 36000 кг
Турција, Konya
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2439 огласа
Прикажи
Претплати се