Филтри -

Полуприколки кипер Fliegl

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Полуприколки кипер Fliegl

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Марка на каросерија Fliegl Модел DHKA 380 Начин на истовар задна
Година 09/2023 Километража Носивост 32103 кг
Франција, Saint Privat des Vieux
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Марка на каросерија Fliegl Модел DHKS 380 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 32100 кг
Франција, Saint Privat des Vieux
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2021-02 Километража Носивост 34800 кг
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
аукција 9.800 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Носивост
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
23.380 € PLN 99.500 PLN
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
9.549 € Без ДДВ
Година 08/2007 Километража Носивост 39500 кг
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Марка на каросерија Fliegl Модел DHKA 390 Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 29450 кг
Германија, Triptis
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 1001 км Носивост 31500 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Марка на каросерија Fliegl HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 03/2024 Километража Носивост 29500 кг
Унгарија, Biatorbágy
нови полуприколка кипер Fliegl DHKA 390
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lavagna (GE)
нови полуприколка кипер Fliegl ASS 298 Agro-Truck
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³
Година 2024 Километража Носивост 35000 кг
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2019-03-26 Километража Носивост 31800 кг
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Модел Vliegles
Година 2019-10-03 Километража Носивост 33200 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Модел Fliegl
Година 2019-10-03 Километража Носивост 33200 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Зафатнина 28 м³ HARDOX челик HARDOX челик
Година 2012 Километража Носивост
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража Носивост
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 57 м³
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Neubrandenburg
полуприколка кипер Fliegl TMK 266 S PROFI
1
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
31.900 US$ EUR ≈ 29.420 €
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 200 км Носивост 28000 кг
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи