Филтри -

Полуприколки кипер Carnehl

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

68 огласа: Полуприколки кипер Carnehl

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.351 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража Носивост 31270 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2017-05-28 Километража Носивост 33950 кг
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Alumac Начин на истовар задна
Година 2019-11 Километража Носивост 32640 кг
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Носивост
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.637 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража Носивост 32420 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2019-02-22 Километража Носивост 36260 кг
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2019-02-22 Километража Носивост 36260 кг
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
12.850,42 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 841471 км Носивост
Германија, Gotha
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 999 км Носивост 34680 кг
Норвешка, Nærbø
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23.83 м³
Година 2015-07 Километража Носивост 29810 кг
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
аукција 4.311 € SEK 50.000 SEK
Година 2017 Километража Носивост 34550 кг
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Carnehl
Година 2024 Километража Носивост 35500 кг
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Година 2008 Километража Носивост
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
14.161 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-03 Километража Носивост 27180 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
20.200 €
Година 2011 Километража Носивост 33600 кг
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2016 Километража Носивост
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.150 €
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2006 Километража Носивост
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.760 €
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2015 Километража Носивост
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Носивост 34120 кг
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм Марка на каросерија Carnehl Модел CHKS/HH HARDOX челик HARDOX челик
Година 01/2024 Километража Носивост
Полска, Rzeszów
нови полуприколка кипер Carnehl AGROLIGHT 50m3 2024r. - DOSTĘPNA OD RĘKI нови полуприколка кипер Carnehl AGROLIGHT 50m3 2024r. - DOSTĘPNA OD RĘKI нови полуприколка кипер Carnehl AGROLIGHT 50m3 2024r. - DOSTĘPNA OD RĘKI
3
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Марка на каросерија Carnehl Модел CHKS/AL
Година 01/2024 Километража Носивост
Полска, Rzeszów
нови полуприколка кипер Carnehl HARDOX WYSOKIE SIODŁO GOTOWA DO ODBIORU нови полуприколка кипер Carnehl HARDOX WYSOKIE SIODŁO GOTOWA DO ODBIORU нови полуприколка кипер Carnehl HARDOX WYSOKIE SIODŁO GOTOWA DO ODBIORU
3
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1339 мм Марка на каросерија Carnehl HARDOX челик HARDOX челик
Година 2023 Километража Носивост 35500 кг
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2014 Километража Носивост 29680 кг
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 27250 кг
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи