Филтри -

Подвижни подови

Резултати од пребарување: 338 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

338 огласа: Подвижни подови, полуприколка со подвижен под

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Зафатнина 82.18 м³
Година 2016 Километража Носивост
Данска, Padborg
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Година 2015-02-03 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Зафатнина 100 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 950 мм
Година 2022 Километража 199960 км Носивост 24000 кг
Полска, Wiązowna Kościelna
Контактирајте го продавачот
25.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража Носивост
Украина, Khust
подвижен под H&W HWDKSS38
1
Контактирајте го продавачот
23.790 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража Носивост 30210 кг
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 92 м³
Година 2016-06 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Година 01/2024 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Jaworzno
Контактирајте го продавачот
59.680 €
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година Километража Носивост
Данска, Randers SV
подвижен под H&W HWDKSS38
1
Контактирајте го продавачот
23.790 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража Носивост 30210 кг
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража Носивост
Италија, Vezza d'Alba
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Зафатнина 95 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража Носивост 23000 кг
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Зафатнина 90 м³
Година 2020 Километража Носивост 28360 кг
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Зафатнина 89.3 м³
Година 2021 Километража Носивост 33980 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
58.800 € Без ДДВ
Година Километража Носивост 34366 кг
Холандија, Kesteren
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2021 Километража Носивост 33990 кг
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2006-03 Километража Носивост 29960 кг
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 92 м³
Година 2016 Километража Носивост
Шпанија, San Clemente (Cuenca)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 34366 кг
Холандија, Kesteren
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Зафатнина 94 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1.15 мм
Година 11/2023 Километража Носивост 28 кг
Шпанија, Villarrobledo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 91.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 01/2024 Километража Носивост 9175 кг
Шпанија
Контактирајте го продавачот
1 €
Зафатнина 96.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1120 мм
Година 2024 Километража Носивост 31420 кг
Шпанија, Villarrobledo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 338 огласа
Прикажи