Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

164 огласа: Полуприколки мешалки за бетон

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2018 Километража Носивост 23840 кг
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2016-03 Километража 1100 км Носивост 25400 кг
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2018 Километража Носивост 23840 кг
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix MTP Модел на мешалка за бетон Ramak
Година 07/2017 Километража Носивост
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³ Марка на мешалка за бетон Symex Модел на мешалка за бетон SMX14 Висина на петто тркало 1250 мм Резервоар за вода 650 л
Година 05/2023 Километража Носивост 38500 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Symex Модел на мешалка за бетон SMX14 Висина на петто тркало 1200 мм Резервоар за вода 650 л
Година 06/2023 Километража Носивост 38500 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2015 Километража Носивост
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 2018-04-01 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28710 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 2013-02-20 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Резервоар за вода 650 л
Година 2024 Километража Носивост 27000 кг
Турција
STU TRAILERS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Karrena Модел на мешалка за бетон 10/5/F/ZA-1800 Резервоар за вода 300 л
Година 2012 Километража 1000 км Носивост 25390 кг
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Резервоар за вода 300 л
Година 2010 Километража 1000 км Носивост 22800 кг
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Symex Висина на петто тркало 1200 мм Резервоар за вода 650 л
Година 08/2023 Километража Носивост 38500 кг
Турција
нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2022 нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2022 нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2022
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2023 Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
57.230 € GBP 49.000 GBP
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³
Година 2023 Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Година 2016 Километража 1000 км Носивост 26600 кг
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Karrena Модел на мешалка за бетон 10/5/F/ZA-1800 Резервоар за вода 300 л
Година 2014 Километража 1000 км Носивост 25390 кг
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 500 км Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Зафатнина 15 м³
Година 2006 Километража Носивост
Холандија, Hedel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Претплати се