Филтри -

Полуприколки кипер Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

184 огласа: Полуприколки кипер Schmitz Cargobull

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 29635 кг
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 31.020 €
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2015 Километража 100000 км Носивост
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Модел Staal - Staal - 55,5 kub
Година 2021 Километража Носивост 29460 кг
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Година 2010-05-04 Километража Носивост
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
42.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2020 Километража Носивост 38000 кг
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Година 2014 Километража Носивост 29110 кг
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2015 Километража 100000 км Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 54.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1180 мм Марка на каросерија Schmitz Cargobull Начин на истовар задна
Година 02/2024 Километража Носивост
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-11 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-11 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Година 2018 Километража Носивост
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Модел Schmitz
Година 2016-03-01 Километража Носивост 26700 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Модел Schmitz
Година 2017-04-03 Километража Носивост 26600 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-10 Километража 1001 км Носивост 29891 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.600 €
Зафатнина 52 м³ Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Начин на истовар задна
Година 11/2018 Километража Носивост
Словенија, Hajdina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2010 Километража Носивост
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Носивост
Романија, Harsova
полуприколка кипер Schmitz Cargobull полуприколка кипер Schmitz Cargobull полуприколка кипер Schmitz Cargobull
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Носивост
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Модел sgf*03
Година 2014 Километража Носивост 33150 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Модел sgf-s3
Година 2014 Километража Носивост 32900 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Модел N/A SGF*S3
Година 2014 Километража Носивост 32900 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Schmitz Cargobull Начин на истовар задна
Година 2015-06 Километража Носивост 28750 кг
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 06/2012 Километража Носивост 31700 кг
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи
Претплати се