Филтри -

Полуприколки кипер Kempf

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Полуприколки кипер Kempf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 27400 кг
Германија, Sittensen
полуприколка кипер Kempf SKM полуприколка кипер Kempf SKM полуприколка кипер Kempf SKM
3
Контактирајте го продавачот
36.900 US$ EUR ≈ 34.640 €
Зафатнина 55 м³ Начин на истовар задна
Година 2014 Километража 500 км Носивост
Украина, м.Київ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
полуприколка кипер Kempf SKM 34
1
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 35.200 €
Зафатнина 55 м³
Година 2014 Километража 450000 км Носивост
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 1999 Километража 450 км Носивост
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2019 Километража Носивост
Полска, Niegowa
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Dour
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Марка на каросерија Kempf Модел SKM HARDOX HARDOX челик HARDOX челик
Година 2010 Километража Носивост 27340 кг
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2002 Километража Носивост 27490 кг
Грција
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски HARDOX челик HARDOX челик
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³
Година 2001 Километража Носивост
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
27.590 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 55 м³
Година 2015 Километража Носивост 36000 кг
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Година 2018-01-01 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Година 2018-08-28 Километража Носивост 31220 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kempf Начин на истовар задна
Година 2020 Километража Носивост 30700 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.928 € PLN 30.000 PLN
Година 04/2003 Километража Носивост
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
6.928 € PLN 30.000 PLN
Година 03/2003 Километража Носивост
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Зафатнина 23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03 Километража 1001 км Носивост 25780 кг
Германија, Bovenden
полуприколка кипер Kempf 27 cub in Alu
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Зафатнина 27.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2010-11-04 Километража Носивост 36480 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Година 2019-04-05 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04 Километража Носивост 29100 кг
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Wieprzec
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се