Филтри -

Полуприколки со ниска платформа

Резултати од пребарување: 1898 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1898 огласа: Полуприколки со ниска платформа, полуприколка со ниска шасија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, Konya
нови полуприколка со ниска платформа Faymonville MAX 510 нови полуприколка со ниска платформа Faymonville MAX 510
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2023 Километража Носивост 41780 кг
Полска, Łozienica
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
полуприколка со ниска платформа Faymonville F-S44-1ALN полуприколка со ниска платформа Faymonville F-S44-1ALN
2
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично
Година 11/2015 Километража Носивост
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 12/2023 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1060 мм
Година 12/2023 Километража Носивост 24500 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 06/2015 Километража Носивост 29360 кг
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично Висина на петто тркало 1500 мм
Година 1991 Километража Носивост 97000 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 04/2024 Километража Носивост 28400 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 05/2015 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2006 Километража Носивост 30600 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 11/2023 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1000 мм
Година 2002 Километража Носивост 19300 кг
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018-09-27 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража Носивост 56100 кг
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично
Година 08/2016 Километража Носивост
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 66000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 78000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 54000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 10/2023 Километража Носивост 72000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
20.770 € PLN 89.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 11/2019 Километража Носивост 38130 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012-05-30 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1898 огласа
Прикажи