Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Goldhofer

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

124 огласа: Полуприколки со ниска платформа Goldhofer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост 38000 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2007 Километража Носивост 28650 кг
Холандија, Almelo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2000 Километража Носивост 71400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-01 Километража Носивост 27200 кг
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост 118200 кг
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2008 Километража 350000 км Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2007-02 Километража Носивост 38000 кг
Германија, Landsberg am Lech
полуприколка со ниска платформа Goldhofer Modular Low Bed Low Loader Trailer, Excavator Bed, Power Pack
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
полуприколка со ниска платформа Goldhofer 8 Axle Double Extending Stepframe Low Loader Trailer, Hydraulic
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година 2015-03 Километража 1001 км Носивост 30600 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2018-03-08 Километража Носивост 85250 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Година 2005 Километража Носивост
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Година 1998 Километража Носивост
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 27800 кг
Швајцарија, Oberhasli
полуприколка со ниска платформа Goldhofer baggerbett 100 T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Носивост
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост 139200 кг
Холандија, Assen
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer FTV 850 TOWER ADAPTOR нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer FTV 850 TOWER ADAPTOR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer RA 4 TOWER ADAPTOR - 180 T нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer RA 4 TOWER ADAPTOR - 180 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP - нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP - нови полуприколка со ниска платформа Goldhofer HYDRAULIC  DIESEL POWER PACK - 25 HP -
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост 35000 кг
Холандија, Raalte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост 114500 кг
Холандија, Raalte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Носивост 44800 кг
Холандија, Raalte
Контактирајте го продавачот
169.890 € Без ДДВ
Година 2006-08 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
169.890 € Без ДДВ
Година 2006-08 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1145 мм
Година 2006 Километража Носивост 26500 кг
Украина, м.Ковель
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се