Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Langendorf

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Полуприколки со ниска платформа Langendorf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Шпанија, San Clemente, Cuenca
полуприколка со ниска платформа Langendorf bis 120 to Nutzlast полуприколка со ниска платформа Langendorf bis 120 to Nutzlast
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Носивост 120000 кг
Германија, Burg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.150 € SEK 130.000 SEK
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Носивост 38500 кг
Полска, Drogomyśl
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година Километража Носивост
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Носивост 58500 кг
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
12.770 € SEK 149.000 SEK
Година Километража Носивост
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 06/2006 Километража Носивост 31100 кг
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Година 1999-04-01 Километража Носивост 18900 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2005 Километража Носивост
Холандија, Nieuwkoop
нови полуприколка со ниска платформа Langendorf Satuv 40
1
Контактирајте го продавачот
108.400 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2024 Километража Носивост 40000 кг
Украина, Копилів
Контактирајте го продавачот
86.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 37400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
86.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 37400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 1991-09 Километража 1001 км Носивост 23400 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990 Километража Носивост 24500 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1140 мм
Година 2008 Километража Носивост 34550 кг
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
93.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 46400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2022 Километража Носивост
Романија, Bragadiru
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 35350 кг
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост 28360 кг
Германија, Waltrop
Контактирајте го продавачот
49.861 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража Носивост 35240 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1992 Километража Носивост 34000 кг
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 62950 кг
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 47500 кг
Германија, Sittensen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се