Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Kässbohrer

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Полуприколки со ниска платформа Kässbohrer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 31750 мм
Година 01/2024 Километража Носивост
Ирска, Castleshane
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Година 2023 Километража Носивост
Обединето Кралство, Warrington
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Висина на петто тркало 1250 мм
Година 09/2023 Километража Носивост
Ирска, Castleshane
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Mengen-Hohentengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година 2024 Километража 1500 км Носивост 50000 кг
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018-02 Километража Носивост 50340 кг
Данска, Silkeborg
полуприколка со ниска платформа Kässbohrer K.SLA R3
1
Контактирајте го продавачот
81.990 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2023 Километража Носивост 34703 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година 2022 Километража Носивост
Холандија, Rijssen
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Rusocin
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Година 04/2024 Километража Носивост
Полска, Rusocin
полуприколка со ниска платформа Kässbohrer полуприколка со ниска платформа Kässbohrer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Полска
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 36000 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1983 Километража Носивост
Италија, Castenedolo (BS)
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 44400 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 36400 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Година 06/2013 Километража Носивост 75 кг
Турција, Yenisehir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Носивост 34340 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 950 мм
Година 07/2023 Километража Носивост
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 220.000 PLN
Година 2021 Километража Носивост 43500 кг
Полска, Nakło nad Notecią
Контактирајте го продавачот
39.900 € PLN 170.000 PLN
Година 2017 Километража Носивост 43500 кг
Полска, Nakło nad Notecią
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2011-12-20 Километража Носивост 37520 кг
Латвија, Auce
Контактирајте го продавачот
66.400 €
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се