Филтри -

Полуприколки со ниска платформа ACTM

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи

22 огласа: Полуприколки со ниска платформа ACTM

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
11.450 € Без ДДВ
2001
Носивост 31420 кг Нето тежина 6580 кг Оски 3
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
1995
Носивост 27560 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 6440 кг Оски 3
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
17.900 € Без ДДВ
1983
Носивост 12800 кг Нето тежина 8200 кг Оски 3
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
2004
Суспензија пружина/пружина Оски 2
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1986
Носивост 21300 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 10700 кг Оски 2
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1987
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
2001
Носивост 40000 кг Оски 4
Полска, Iłowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1995
Оски 3
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
1986
Суспензија со пружина Нето тежина 9980 кг Оски 3
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
1995
Носивост 27560 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 6440 кг Оски 3
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2003
Оски 3
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
1990
Нето тежина 11125 кг Оски 3
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
2001
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Португалија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
1989
Носивост 22470 кг Нето тежина 11530 кг Оски 3
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
40.600 €
1999
Оски 4
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1998
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
1982
Носивост 23050 кг Нето тежина 8950 кг Оски 2 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
1993
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
18.850 €
1989
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
16.150 €
1999
Оски 3
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи