Филтри -

Полуприколки за превоз на зрна

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

133 огласа: Полуприколки за превоз на зрна

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража 590 км Носивост 29310 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
5 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
43.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 60.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2023 Километража 350 км Носивост 29110 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.200 €
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.260 €
Зафатнина 93.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража Носивост 60000 кг
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.650 €
Година 2021 Километража Носивост
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
11.770 € GBP 9.950 GBP
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-09 Километража Носивост
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
нови полуприколка за превоз на зрна Tri Axle Grain Trailer for Sale in Democratic Republic of the Co нови полуприколка за превоз на зрна Tri Axle Grain Trailer for Sale in Democratic Republic of the Co нови полуприколка за превоз на зрна Tri Axle Grain Trailer for Sale in Democratic Republic of the Co
3
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.730 €
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.730 €
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.200 €
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
нови полуприколка за превоз на зрна New Tri Axle Dropside Trailer Price in Zimbabwe нови полуприколка за превоз на зрна New Tri Axle Dropside Trailer Price in Zimbabwe нови полуприколка за превоз на зрна New Tri Axle Dropside Trailer Price in Zimbabwe
3
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.730 €
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
полуприколка за превоз на зрна Fliegl TMK 160 FOX полуприколка за превоз на зрна Fliegl TMK 160 FOX полуприколка за превоз на зрна Fliegl TMK 160 FOX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Носивост 16000 кг
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Носивост 20000 кг
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 32000 кг
Полска, Ksawerów
Контактирајте го продавачот
55.095 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 05/2024 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.530 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 39000 кг
Украина, Буки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2024 Километража Носивост 35000 кг
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2024 Километража Носивост 35000 кг
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
52.750 € UAH 2.300.000 UAH
Зафатнина 55 м³
Година 2023 Километража 1000 км Носивост
Украина, Hlybochytsia
Контактирајте го продавачот
52.750 € UAH 2.300.000 UAH
Зафатнина 55 м³
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Hlybochytsia
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 56.1 м³ Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2024 Километража Носивост 39000 кг
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Зафатнина 56.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2023 Километража 1 км Носивост 39000 кг
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи