Филтри -

Полуприколки-шасии

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Полуприколки-шасии

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.096 € GBP 3.500 GBP
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година 01/2023 Километража Носивост 12000 кг
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
полуприколка-шасија 3 axles
1
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.213 €
Година 2023 Километража Носивост
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Кина
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 2011 Километража Носивост
Холандија, Ommen
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2003 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Година 11/2004 Километража Носивост
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 03/2000 Километража Носивост
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
10.600 US$ EUR ≈ 9.965 €
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Носивост 40000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 30480 мм
Година 2024 Километража Носивост 19050.9 кг
Унгарија, Erd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 1987 Километража Носивост
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Носивост 35760 кг
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Носивост 4500 кг
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.810 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.340 €
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.340 €
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.521 €
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Носивост 60000 кг
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 229759 км Носивост
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 06/2010 Километража 198750 км Носивост
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Година 2003 Километража Носивост
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07 Километража Носивост
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 36000 кг
Холандија, Amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се