Филтри -

Самоодни модуларни транспортери, SPMT

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Самоодни модуларни транспортери: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012-08 Сила Носивост
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Сила 490 кс Носивост 830000 кг
Холандија, Apeldoorn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 2012 Сила 490 кс Носивост 420000 кг
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Сила 285 кс Носивост 830000 кг
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Сила Носивост
САД, Rosharon, Tx
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 07/2014 Сила 326 кс Носивост 144000 кг
Холандија, Gendt
самооден модуларен транспортер COMETTO MSPE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Сила Носивост
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Сила Носивост
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Сила Носивост 216000 кг
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Сила Носивост
Обединето Кралство, Hixon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Сила Носивост
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Сила 200 кс Носивост 400000 кг
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично
Година 2002 Сила Носивост
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 1994 Сила Носивост 300000 кг
Обединето Кралство
нови самооден модуларен транспортер SCHEUERLE SPMT ES PEKZ260.12.4 нови самооден модуларен транспортер SCHEUERLE SPMT ES PEKZ260.12.4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2022 Сила 390 kW Носивост 2100000 кг
Холандија, Gendt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се