Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Doll

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Полуприколки со ниска платформа Doll

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Носивост 39260 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-06-13 Километража Носивост 39280 кг
Франција, Épernay
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2024 Километража Носивост 48700 кг
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 500 км Носивост
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Носивост 34400 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Носивост 37340 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Носивост 31750 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Носивост 39260 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1999 Километража 1234 км Носивост 4200 кг
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 36740 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/1996 Километража Носивост
Германија, Schlierbach
полуприколка со ниска платформа Doll T4E-S2A 1+3 Tiefbett mit Dolly-Achse | Tele | Rampen | Winde полуприколка со ниска платформа Doll T4E-S2A 1+3 Tiefbett mit Dolly-Achse | Tele | Rampen | Winde полуприколка со ниска платформа Doll T4E-S2A 1+3 Tiefbett mit Dolly-Achse | Tele | Rampen | Winde
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 07/2016 Километража Носивост
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Носивост 38920 кг
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-10 Километража Носивост 46400 кг
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-10 Километража Носивост 46400 кг
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
107.000 €
Година 2020 Километража Носивост 19680 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Данска, Randers SV
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1978 Километража Носивост 14000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-12 Километража Носивост
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
97.900 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично
Година 10/2016 Километража Носивост 35500 кг
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
35.400 €
Година 1999 Километража Носивост
Германија, Ilmenau
полуприколка со ниска платформа Doll полуприколка со ниска платформа Doll
2
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Носивост 67000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
14.161 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-02-21 Километража Носивост 37430 кг
Холандија, Geleen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи