Филтри -

Полуприколки кипер Wielton

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи

73 огласа: Полуприколки кипер Wielton

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
41.730 € 179.000 PLN
2023
1 км
Носивост 30280 кг Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 5720 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1150 мм Марка на каросерија Wielton
Полска, Kalinówka
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 32920 кг Нето тежина 6080 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 33020 кг Нето тежина 5980 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 32920 кг Нето тежина 6080 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2023
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 29960 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6040 кг Оски 3
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
29.120 € 124.900 PLN
2018
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 33020 кг Нето тежина 5980 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.280 € 112.700 PLN
2019
Полска
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 33020 кг Нето тежина 5980 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.140 € 125.000 PLN
2020
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
2018
Носивост 28500 кг Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7500 кг Оски 3
Полска
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
2021
Носивост 28520 кг Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7480 кг Оски 3
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
2014
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 7000 кг Оски 3
Литванија, Osija
Контактирајте го продавачот
23.300 €
2013
450000 км
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
2024
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6100 кг Оски 3
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
2016
Оски 3
Словачка, Spišská Belá
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2009
Носивост 31600 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7400 кг Оски 3
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 36020 кг Нето тежина 5980 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.130 € 94.900 PLN
2022
Носивост 33400 кг Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5600 кг Оски 3
Полска, Działdowo
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 5920 кг Нето тежина 6080 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 32920 кг Нето тежина 6080 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
2022
Носивост 32920 кг Нето тежина 6080 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ ≈ 11.520 €
2006
Зафатнина 50 м³ Нето тежина 7500 кг Оски 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
2018
Носивост 35680 кг Нето тежина 6320 кг Оски 3
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи