Филтри -

Полуприколки кипер Stas

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

90 огласа: Полуприколки кипер Stas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2019-04-05 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
27.300 € PLN 117.000 PLN
Зафатнина 68 м³ Суспензија пружина/пневматски HARDOX челик HARDOX челик
Година 07/2016 Километража Носивост
Полска, MUROWANA GOŚLINA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Модел S2 SA233KOBN2
Година 2004-10-05 Километража Носивост 28220 кг
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2005-07-05 Километража Носивост 32790 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2000-12-22 Километража Носивост 28380 кг
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Jaworzno
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Зафатнина 50 м³ Начин на истовар задна
Година 07/2010 Километража 400 км Носивост
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост 32740 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2013-06-14 Километража Носивост 32515 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
27.300 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Километража Носивост
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2019-05-03 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
36.650 €
Зафатнина 55.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 31240 кг
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
40.500 €
Зафатнина 86 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
32.550 €
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 31120 кг
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
23.310 € PLN 99.900 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар двострано
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост 32740 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2006 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2020-03 Километража 143000 км Носивост
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-01 Километража Носивост 32680 кг
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Модел Stas
Година 2016-05-18 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Модел S300CX
Година 2011 Километража Носивост 30820 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Модел s34/3c1a
Година 04/1996 Километража Носивост 34000 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 04/2017 Километража Носивост
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 05/2017 Километража Носивост 30150 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Модел O-38/3FAK
Година 01/1999 Километража Носивост 38000 кг
Холандија, 's-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи