Филтри -

Изотермални полуприколки Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Изотермални полуприколки Schmitz Cargobull

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.985 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража Носивост 33275 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Година 06/2015 Километража Носивост 33350 кг
Холандија, Sliedrecht
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Година 11/2015 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
18.985 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража Носивост 33275 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Година 07/2017 Километража Носивост 33324 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Зафатнина 94.96 м³
Година 2008-09-03 Километража Носивост 19200 кг
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража Носивост 27258 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 04/2007 Километража 1000 км Носивост 39000 кг
Романија, Jilava
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Година 2014-05-02 Километража Носивост 32660 кг
Холандија, RIJNSBURG
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 01/2009 Километража Носивост 30350 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Година 03/2015 Километража Носивост 33095 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Година 01/2008 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
12.570 € PLN 53.500 PLN
Зафатнина 90 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2013 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
23.270 € PLN 99.000 PLN
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Година 11/2015 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 02/2003 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Година 06/2008 Километража Носивост 30300 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 08/2004 Километража Носивост
Чехија, Dobříš
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Szczawin
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Година 07/2017 Километража Носивост 33324 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
4.999 € Без ДДВ
Година 05/2002 Километража Носивост
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
17.700 €
Година 2015-09 Километража Носивост 27258 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Година 11/2002 Километража Носивост 33400 кг
Холандија, Sliedrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи