Филтри -

Полуприколки со рамни платформи Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи

18 огласа: Полуприколки со рамни платформи Schmitz Cargobull

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
4.900 € Без ДДВ
2006
Носивост 35000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
1997
Носивост 33090 кг Нето тежина 5910 кг Оски 3
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
8.900 € Без ДДВ
2011
Оски 3
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
2019
Носивост 28947 кг Нето тежина 9053 кг Оски 3
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
2001
Оски 3
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
17.900 €
2020
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5402 кг Оски 3
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
2000
Нето тежина 6650 кг Оски 3
Германија, Pohlheim
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
2010
Нето тежина 7780 кг Оски 3
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
2001
Носивост 27500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7500 кг Оски 3
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
2012
Носивост 29250 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
2012
Носивост 29250 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.450 € Без ДДВ
2017
Носивост 29700 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.900 €
2007
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
2005
Носивост 31190 кг Нето тежина 6810 кг Оски 3
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
2020
Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 5402 кг Оски 3
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
17.900 €
2021
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
2003
Носивост 33150 кг Нето тежина 5850 кг Оски 3
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ ≈ 2.397 €
1999
100 км
Суспензија пружина/пневматски
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи