Филтри -

Полуприколки кипер Mega

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Полуприколки кипер Mega

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 02/2022 Километража Носивост
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
34.700 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 32500 кг
Естонија
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 31550 кг
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2016 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар тространо
Година 11/2014 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2024 Километража Носивост
Полска, Górno 24B
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2024 Километража Носивост
Полска, Górno 24B
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар двострано
Година 2016 Километража Носивост 39000 кг
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража Носивост
Хрватска, Višnjevac
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар тространо
Година 12/2016 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
29.300 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 42 м³ Начин на истовар задна
Година 2012 Километража Носивост
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Модел FORT3 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 01/2022 Километража Носивост 28200 кг
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Модел Ready / Fertige / Gotov !! HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година Километража Носивост 32050 кг
Полска, Nysa
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.110 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 35.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел FOZ - 30/33 Hx "STRONG" HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража 1180 км Носивост 32610 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 11500000 мм Модел Ready / Fertige / Gotov !! HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година Километража Носивост 32050 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 11500000 мм Модел Internal flap for stones & gravel HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година Километража Носивост 31800 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Носивост
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Модел FORT 4 HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2022 Километража Носивост
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
32.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел FOZ - 26/28 Hx "LIGHT" HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2022 Километража 1230 км Носивост 33010 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2022 Километража 1000 км Носивост
Романија, Constanța
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се