Филтри -

Полуприколки кипер Bodex

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

47 огласа: Полуприколки кипер Bodex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2020 Километража Носивост 35500 кг
Полска
полуприколка кипер Bodex полуприколка кипер Bodex полуприколка кипер Bodex
3
Контактирајте го продавачот
15.630 € PLN 67.000 PLN
Година 2011 Километража Носивост
Полска
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2015-05 Километража Носивост 31900 кг
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Зафатнина 25.73 м³
Година 2015 Километража Носивост 31900 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Зафатнина 36.39 м³
Година 2014 Километража Носивост 40000 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Górno 24B
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Начин на истовар задна
Година 2014 Километража Носивост 35500 кг
Унгарија, Táborfalva
Контактирајте го продавачот
53.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 55 м³ Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 42 м³
Година 2015 Километража Носивост 29300 кг
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
24.500 € PLN 105.000 PLN
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Wielichowo
Контактирајте го продавачот
59.990 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 08/2023 Километража Носивост
Словачка
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Jeleniewo
Контактирајте го продавачот
40.840 € PLN 175.000 PLN
Година 2019 Километража Носивост
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
40.840 € PLN 175.000 PLN
Година 2019 Километража Носивост
Полска, ŁYSOMICE
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Зафатнина 36.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 411671 км Носивост 39320 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Зафатнина 42 м³
Година 2016 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 29180 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2015 Километража Носивост 31900 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм Начин на истовар задна
Година 09/2017 Километража Носивост
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Начин на истовар задна
Година 06/2018 Километража 300000 км Носивост 36020 кг
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Начин на истовар задна
Година 10/2016 Километража Носивост 28800 кг
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
44.200 US$ EUR ≈ 40.590 €
Зафатнина 40 м³
Година 2018 Километража Носивост
Украина
Контактирајте го продавачот
30.990 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост 25800 кг
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм Начин на истовар задна
Година 2007 Километража Носивост
Украина, Vinnytsia
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи