Филтри -

Полуприколки кипер Fruehauf

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

56 огласа: Полуприколки кипер Fruehauf

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Зафатнина 24.11 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 30660 кг
Франција, Saint Quentin-Fallavier
Контактирајте го продавачот
33.730 € GBP 28.750 GBP
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.380 €
Зафатнина 50 м³ Начин на истовар задна
Година 1994 Километража 280000 км Носивост 40000 кг
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/2005 Километража Носивост
Португалија
Контактирајте го продавачот
23.400 € GBP 19.950 GBP
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.380 € GBP 26.750 GBP
Година 2018 Километража Носивост
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Година 2012-06-19 Километража Носивост 30160 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Година 08/1974 Километража Носивост 26000 кг
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 09/2001 Километража Носивост 29000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 31080 кг
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2018 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2015 Километража Носивост
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2015 Километража Носивост
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2000 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 04/2020 Километража 270000 км Носивост
Полска, Duchnice
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1991 Километража Носивост
Франција, Vénissieux
полуприколка кипер Fruehauf 3 asser luchtvering полуприколка кипер Fruehauf 3 asser luchtvering
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Носивост
Холандија, schoondijke
полуприколка кипер Fruehauf kipper 3 asser полуприколка кипер Fruehauf kipper 3 asser
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Носивост
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 08/2016 Километража Носивост 31360 кг
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 09/2017 Километража Носивост
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 1987-04-13 Километража Носивост 24750 кг
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Зафатнина 20.5 м³
Година 06/2009 Километража Носивост
Холандија, Susteren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи