Филтри -

Полуприколки платформи Fruehauf

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Полуприколки платформи Fruehauf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2006 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.444 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 333 км Носивост
Украина, Rivne
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Година 2007-02-04 Километража Носивост 33220 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-05 Километража Носивост
Шпанија, Soria
полуприколка платформа Fruehauf KNDF2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNDF2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNDF2PP-110
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Година 1973 Километража Носивост 3450 кг
Шпанија, Barcelona
полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110
3
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Година 1973 Километража Носивост 6380 кг
Шпанија, Barcelona
полуприколка платформа Fruehauf KPB-FAX-60 полуприколка платформа Fruehauf KPB-FAX-60 полуприколка платформа Fruehauf KPB-FAX-60
3
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Година 1982 Километража Носивост 3900 кг
Шпанија, Barcelona
полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-110
3
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Година 1973 Километража Носивост 4260 кг
Шпанија, Barcelona
полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-65 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-65 полуприколка платформа Fruehauf KNB-FA2PP-65
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Година 1984 Километража Носивост 3850 кг
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.640 € PLN 55.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2021 Километража Носивост
Полска, STRYKÓW
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 39000 кг
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 1990 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Година 2005 Километража Носивост 31000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Година 1999-12-12 Километража Носивост
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Година 11/1988 Километража Носивост
Португалија, São João de Ver
полуприколка платформа Fruehauf (PACKAGE 3-5 UNITS / LOADING & DELIVERY TO PORT) полуприколка платформа Fruehauf (PACKAGE 3-5 UNITS / LOADING & DELIVERY TO PORT) полуприколка платформа Fruehauf (PACKAGE 3-5 UNITS / LOADING & DELIVERY TO PORT)
3
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Година Километража Носивост
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година 2002 Километража Носивост
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1997 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2009 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Година 2007-02-04 Километража Носивост 33220 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1989 Километража Носивост
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 1988 Километража Носивост
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража Носивост
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2001 Километража Носивост 16260 кг
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се