Филтри -

Полуприколки платформи Broshuis

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Полуприколки платформи Broshuis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-11-17 Километража Носивост
Полска, Siedlec
полуприколка платформа Broshuis 5AOU-68/3 Blade trailers 53m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1230 мм
Година 2017 Километража Носивост 63200 кг
Холандија, Gendt
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
полуприколка платформа Broshuis полуприколка платформа Broshuis полуприколка платформа Broshuis
3
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Година 09/2007 Километража Носивост 50000 кг
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 30200 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2006-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Носивост 35720 кг
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2001 Километража Носивост 30200 кг
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
14.650 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-10 Километража Носивост 25970 кг
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.999 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 1998 Километража Носивост 32610 кг
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Холандија, Stavorenweg 3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Данска, Randers SV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Данска, Randers SV
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи