Филтри -

Противпожарни возила

Резултати од пребарување: 720 огласа
Прикажи

720 огласа: Противпожарни возила, противпожарен камион

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
9.559 € 41.000 PLN
2008
189000 км
Сила 120 кс (88 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Полска, Świętoszówka
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
2001
71245 км
Сила 177 кс (130 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
24.000 €
1996
43000 км
Оскина конфигурација 4x4 Седишта 9
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 83,74 € 1.000 NOK
1978
106880 км
Носивост 8830 кг Оскина конфигурација 4x2
Норвешка, Karasjohka Karasjok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
17000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Марка на каросерија Schmitz Седишта 6
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
1999
39801 км
Оскина конфигурација 4x4 Седишта 6
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
18000 км
Сила 240 кс (176 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
96000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Марка на каросерија Rosenbauer Седишта 8
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
38500 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 6640 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пневматски Седишта 7
Холандија, Hasselt
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
1994
32780 км
Сила 132 кс (97 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 2800 кг Оскина конфигурација 4x2 Марка на каросерија Ziegler Седишта 2
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
1992
31002 км
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 1 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
24750 км
Сила 136.05 кс (100 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 3480 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
111808 км
Сила 245 кс (180 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Седишта 7
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
41678 км
1800 м/ч
Сила 327 кс (240 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 7950 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Metz Седишта 3
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
33508 км
487 м/ч
Сила 245 кс (180 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 8
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
82500 км
412 м/ч
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 930 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Седишта 7
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
27700 км
Сила 414 кс (304 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 12000 кг Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
48200 км
1177 м/ч
Сила 220 кс (162 kW) Гориво дизел Носивост 7200 кг Суспензија пружина/пневматски Седишта 6
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2000
84625 км
6015 м/ч
Сила 224 кс (165 kW) Гориво дизел Носивост 6900 кг Суспензија пружина/пневматски Седишта 5
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
30885 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 7650 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1996
44800 км
487 м/ч
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Носивост 5150 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Седишта 6
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2007
252836 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
56972 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
2007
28100 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Седишта 3
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 720 огласа
Прикажи