Autoline » CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.

CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.

За нас
Мапа
Претпријатие
Контакти CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.
Во продажба: 981 огласа
Продавач на Autoline: 5 години
Телефонските броеви се проверени
Emre Ciplak
Emre Ciplak
Јазици: турски, англиски
+90 542 766 ... Прикажи +90 542 766 13 15
Испрати порака
Zakaria Tahi
Zakaria Tahi
Јазици: арапски, француски, англиски
+90 546 616 ... Прикажи +90 546 616 32 82
Испрати порака
Elmira Nelidova
Elmira Nelidova
Јазици: руски
+90 542 281 ... Прикажи +90 542 281 37 91
Испрати порака
Турција, Егејски регион, İzmir, Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa
Локално време на дилерот: 19:02 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Егејски регион, İzmir, Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa
CONSTMACH Concrete Plants & Crushing Plant
Address: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa / İzmir / Turkey.
Phone : +90 542 766 13 15
Email : info@constmach.com
Огласи CONSTMACH CONSTRUCTION MACHINERY CO.LTD.
Филтер

Резултати од пребарување: 981 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE À BÉTON MOBILE DOUBLE CHÂSSIS, CAPACITÉ 120 m3 / h
10
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH CAPACITÉ DE 160 m3 / h - GARANTIE 2 ANS, QUALITÉ SUPÉRIEURE
4
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови постројка за дробење CONSTMACH INSTALLATION MOBILE DE CONCASSAGE ET DE CRIBLAGE POUR PIERRES DU
8
ВИДЕО
цена на барање
Постројка за дробење
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE À BÉTON PORTABLE CAPACITÉ 60 m3 / h, AVEC CERTIFICAT CE
6
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2020 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH MALAXEUR À DOUBLE ARBRE DE 2m3
18
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h
6
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE A BÉTON MOBILE 100 m3 / h, GARANTIE 2 ANS, CERTIFIÉE CE
6
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT, READY FOR DELIVERY! CONC
6
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h CONCRETE PLANT, READY AT STOCK, CE CERTIFICATE
7
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH DELIVERY FROM STOCK! 30 m3/h CAPACITY COMPACT CONCRETE PLANT FOR
6
ВИДЕО
1 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража 10000 м/ч Сила 65 kW
Киргистан
нови фабрика за бетон CONSTMACH 2 YEARS WARRANTY, CE CERTIFIED CONCRETE PLANT, 30 m3/h CAPACITY
17
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Босна и Херцеговина
нови фабрика за бетон CONSTMACH FULL AUTOMATIC MOBILE 60 PORTABLE CONCRETE BATCHING PLANT FOR SA
5
ВИДЕО
1 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража 10000 м/ч Сила 85 kW
Киргистан
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT, 2 YEARS WARRANTY, CALL NOW!
5
ВИДЕО
1 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража 10000 м/ч Сила 65 kW
Казахстан
нови фабрика за бетон CONSTMACH 120 m3/h CAPACITY MOBILE CONCRETE PLANT WITH HORIZONTAL CEMENT S
24
ВИДЕО
1 €
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража 10000 м/ч Сила 205 kW
Казахстан
нови постројка за дробење CONSTMACH
4
цена на барање
Постројка за дробење
Година 2021 Километража Сила
Босна и Херцеговина