Autoline » Lager Bašić d.o.o.
4.4
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

Lager Bašić d.o.o.

Контакти
Во продажба: 756 огласа
5 години на Autoline
25 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Josip Tomić
Josip Tomić
Јазици: англиски, хрватски
+385 1 556... Прикажи +385 1 5560 980
+385 99 263... Прикажи +385 99 263 0762
Адреса
Хрватска, 10255, Donji Stupnik, Trgovačka ulica 3
Локално време на дилерот: 09:14 (CEST)
Хрватска, Karlovac
Србија, Beograd
Локално време на дилерот: 09:14 (CEST)
Прикажи се (9)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lager Bašić d.o.o.
Филтер

756 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2009 Километража 668680 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија за кипер
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион кипер
Носивост 20400 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
полуприколка со ниска платформа BARTOLETTI TCS 50 BO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 80000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен автобус
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 808000 км Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
друга цистерна SPREMNIK 20.000 lit друга цистерна SPREMNIK 20.000 lit друга цистерна SPREMNIK 20.000 lit
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга цистерна
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 90000 кг
Година 1996 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18780 кг
Година 1995 Километража 869000 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 1995 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
полуприколка завеса SCHMITZ CARGOBULL S01 полуприколка завеса SCHMITZ CARGOBULL S01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 1996 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 960000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга цистерна
Зафатнина 60 м³
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje