Autoline » CONMACH

CONMACH

За нас
Мапа
Контакти CONMACH
Во продажба: 200 огласа
Телефонските броеви се проверени
Виктория Гаврикова
Виктория Гаврикова
Јазици: француски, украински, руски, турски, англиски
+90 541 353 ... Прикажи +90 541 353 66 39
Испрати порака
Mehmet Oflaz
Mehmet Oflaz
Јазици: арапски, турски, англиски
+90 544 468 ... Прикажи +90 544 468 75 49
Испрати порака
Турција, Tekirdag, Cumhuriyet Mahallesi Ali Osman Celebi Bulvari No:105 Corlu
Локално време на дилерот: 09:49 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Tekirdag, Cumhuriyet Mahallesi Ali Osman Celebi Bulvari No:105 Corlu
Огласи CONMACH
Филтер

Резултати од пребарување: 200 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за производство на бетонски блокови BlockKing-09 MS
10
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Турција, Tekirdag
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BlockKing-25FSP
13
ВИДЕО
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 07/2020 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон CONMACH MOBKING-60
10
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 09/2020 Километража Сила
Турција
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BlockKing-25 MS
12
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2020 Километража Сила
Нигерија
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BLOCKKING-20MD
5
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Турција, Tekirdag
нови фабрика за бетон CONMACH MOBKING-30CP
8
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 08/2020 Километража Сила
Романија
фабрика за бетон CONMACH BatchKing-30CP
10
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Мали
нови фабрика за бетон CONMACH BatchKing-120
9
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2020 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон CONMACH
7
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 08/2020 Километража Сила
Турција
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BlockKing-30 MD
8
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 06/2020 Километража Сила
Турција, Tekirdag
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BlockKing-36MS
9
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 09/2020 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон CONMACH MOBKING-60
10
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Tekirdag
нови фабрика за бетон CONMACH BATCHKING-120
7
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 07/2020 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон CONMACH MOBKING-60
8
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 09/2020 Километража Сила
Турција
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH BLOCKKING-25MS
9
ВИДЕО
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 07/2020 Километража Сила
Турција