Филтри -

Возили за одвод на фекалии

Резултати од пребарување: 466 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

466 огласа: Возили за одвод на фекалии

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 38300 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
55.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 м³
Година 2012 Километража 250 км Сила
Полска, Widuchowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 982,30 € SEK 11.000 SEK
Носивост 12420 кг
Година 1985 Километража 373902 км Сила
Шведска, Smålandsstenar
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 8430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел DISAB
Година 03/1998 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP & SON RA SLT 8-SP 10
Година 03/2003 Километража 140736 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Носивост 12010 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP&SON
Година 06/2006 Километража 221712 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 9720 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 571000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л
Година 05/2016 Километража 179000 км Сила
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 10250 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 20-073308
Година 2008-09-16 Километража 590000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13040 кг Евро Euro 3
Година 12/2004 Километража 131523 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 6070 кг
Година 1988 Километража 641000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 2000 Километража 467000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 13800 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll
Година 2012 Километража 590432 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 137250 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1995 Километража 958996 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2009 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 28500 л Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел 93
Година 2006 Километража 872000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
29.999 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
5.999 €
Година 1997 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
34.999 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 359000 км Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 1978 Километража 29734 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 7320 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02 Километража 199900 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9480 кг Евро Euro 3
Година 02/2004 Километража 142648 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 6320 кг Евро Euro 2 Зафатнина 7.75 м³
Година 05/1994 Километража 256928 км Сила
Холандија, Steenwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 466 огласа
Прикажи