Филтри -

Комбинирани возила за чистење канализација

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

141 огласа: Комбинирани возила за чистење канализација

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
262.800 € GBP 225.000 GBP
Евро Euro 6 Зафатнина 14500 л Модел RCV ULTRA MAX COMBINATION UNIT
Година 01/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15000 л
Година 02/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12500 л Модел DISAB ENVAC
Година 2012 Километража 139100 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 14500 л Модел RCV ULTRA CLEAN RECYCLER
Година 03/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
комбинирано возило за чистење канализација MAN TGS 35.480 Jurop Kombi Recycler ADR Funk
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 13.5 м³ ADR ADR
Година 2010-09-10 Километража 197000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312 ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312 ново комбинирано возило за чистење канализација MAZ 6312
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 7.7 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
56.120 € PLN 243.000 PLN
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen
Година 2013 Километража 420000 км Сила
Полска, Nakło nad Notecią
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12000 л Модел Disab Centurion P210/8
Година 2013 Километража 103300 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на камион за чистење на септички јами Güvenç Модел GVC-CJ
Година 05/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Носивост 11080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2010 Километража 336651 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.950 € Без ДДВ
Зафатнина 8500 л Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 141000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.200 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 3 Марка на камион за чистење на септички јами Kaiser Модел Aquastar
Година 09/2001 Километража 213940 км Сила
Полска, Trzcianka
комбинирано возило за чистење канализација Mercedes-Benz Atego 1823
1
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Jurop
Година 12/1999 Километража 522000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами FFG
Година 07/2022 Километража 2300 км Сила
Полска, Nowiny
Контактирајте го продавачот
99.950 €
Носивост 10320 кг Евро Euro 6 ADR ADR
Година 2015 Километража 511000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Модел MORO CANAL JET
Година 05/1983 Километража Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 178680 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 3 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 3000
Година 05/1999 Километража 261777 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 3940 кг Зафатнина 7.3 м³
Година 11/1999 Километража 843000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10000 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел FLEX LINE 310
Година 2010 Километража 395500 км Сила
Полска, Niwy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се