Филтри -

Возили за одвод на фекалии Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Возили за одвод на фекалии Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.040 € HUF 14.950.000 HUF
Година 2014 Километража 348382 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1993 Километража 274463 км Сила
Германија, Saarlouis
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 13.4 м³
Година 06/1999 Километража 736500 км Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 141141 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Носивост 8390 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06-13 Километража 431519 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Носивост 7400 кг Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1964-05-08 Километража 93814 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Носивост 8770 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 44500 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³
Година 1997 Километража Сила
Полска, Kotlin
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 10000L
Година 05/2015 Километража 345000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 14000 м³
Година 2010-08 Километража 314549 км Сила
Германија, Coesfeld
возило за одвод на фекалии Mercedes-Benz Actros 2544 возило за одвод на фекалии Mercedes-Benz Actros 2544 возило за одвод на фекалии Mercedes-Benz Actros 2544
3
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел Kutschke
Година 2006 Километража 643674 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Tollense
Година 2009-08 Километража 593000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Носивост 14820 кг Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Assmann
Година 2001 Километража 288155 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Носивост 6480 кг
Година 2002 Километража 122004 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 8780 кг Евро Euro 1
Година 1999-01-01 Километража 344365 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 3940 кг Зафатнина 7.3 м³
Година 11/1999 Километража 843000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8000 л
Година Километража Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пневматски Модел JUROP
Година 09/2015 Километража 567868 км Сила
Полска, Biała Rawska
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 268000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Носивост 7560 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-04 Километража 249210 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350 кг Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 178613 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 09/2019 Километража Сила
Литванија, Lieplaukalė
Контактирајте го продавачот
251.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13800 л Марка на камион за чистење на септички јами Simon Moss
Година 2012 Километража 417400 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
203.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16000 л Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел SUPER 2000 RECYKLING
Година 2011 Километража 357500 км Сила
Полска, Niwy
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се