Филтри -

Комбинирани возила за чистење канализација Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Комбинирани возила за чистење канализација Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 8250 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 2003-10 Километража 529459 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 10/1997 Километража Сила
Естонија, Jüri
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 11000 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Hellmers
Година 2007 Километража 452924 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Зафатнина 13000 л Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел CANALMASTER F 120 E
Година 2007 Километража 200600 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Зафатнина 13000 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll
Година 2008 Километража 460000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
251.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 13800 л Марка на камион за чистење на септички јами Simon Moss ADR ADR
Година 2012 Километража 417400 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Зафатнина 11000 м³ Модел MUT
Година 2004 Километража 118000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 12700 кг Евро Euro 3 Марка на камион за чистење на септички јами Assmann
Година 2005-07 Километража 577667 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел FFG
Година 2024 Километража Сила
Полска, Nowiny
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 37900 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Зафатнина 11000 л Модел MUT
Година 2004 Километража 118000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Модел IBAK Kanal-Rohr Inspektion Kamera Ex geschützt IKAS 32 mit Dongle
Година 2010 Километража 295000 км Сила
Германија, Auetal
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Witting H06045
Година 2006 Километража 578778 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
203.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16000 л Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел SUPER 2000 RECYKLING
Година 2011 Километража 357500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 170000 км Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами FFG
Година 07/2024 Километража 2300 км Сила
Полска, Nowiny
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 3940 кг Зафатнина 7.3 м³
Година 11/1999 Километража 843000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел Canalmaster F 145 WA Eco
Година 08/2007 Километража 237840 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10450 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 3000
Година 12/2005 Километража 101296 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 9270 кг Зафатнина 14500 л
Година 2000 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
390.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на камион за чистење на септички јами Stokota Модел Stokota recykling Master
Година 2024 Километража 2 км Сила
Полска, Elblag
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 203520 км Сила
Хрватска, Sesvete
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи